TRANSPORTEXPO

9-11 / 11 / 2017 PVA EXPO PRAHA

ZOUVAČKA FERDUS G-522 WF

Zouvačka s automatickým palcem, s helperem, s demontážní kladkou, dvourychlostní. Zouvačka G-522WF je nový plně automatický montážní stroj nejvyšší třídy z ucelené řady strojů DL na montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých nákladních vozidel. Je vybaven automatickým montážním a demontážním palcem (není potřeba montážní páka) a speciálním Helperem, který podstatně usnadňuje montáž a demontáž pneumatik. Stroj se vyznačuje obzvlášť velkou robustností a tuhostí konstrukce a vysokou přesností výroby jednotlivých dílů. Je velmi vhodný pro montáž a demontáž nízkoprofilových a Run-flat plášťů a jiných obtížně montovatelných pneumatik.

Stroj je vybaven moderním upínacím stolem s vysokým rozsahem upnutí průměrů disků 9-26“. Tohoto velkého rozsahu upnutí se dociluje originálním mechanismem se dvěma polohami upínacích čelistí. Stroj tak umožňuje rychlé upínání disků a současně má malou spotřebu tlakového vzduchu při upínání. Předností je dvourychlostní otáčení stolu 7 a 14 ot./min., spínané dvoupolohovým nožním pedálem. Automatický montážní palec má velmi dobře promyšlený tvar a automatické převlékání patek přes raménko ráfku bez použití montážní páky je jednoduché a vysoce spolehlivé. Palec je opatřen plastovými destičkami pro zabránění poškrábání disku.

Helper, který je součástí tohoto stroje umožňuje snadnou montáž a demontáž plášťů. Má velmi robustní konstrukci.  Na rozdíl od jiných běžných helperů je vybaven dvěma posuvnými válečky, z nichž spodní je opatřen pneumatickým zámkem a slouží pro jednoduchou a rychlou demontáž spodní patky.

Odtlačování patek plášťů je zajištěno konstrukčně dobře propracovaným mechanismem na boku stroje. Vysoké rychlosti odtlačování se dosahuje jednočinným pneumatickým válcem s pružinou. Tím se současně zabraňuje kondenzování vody ve válci.

 

Technická specifikace:

- Průměr ráfku (vnější upnutí): 9 – 26´´

- Největší průměr pneumatiky: 960 mm (37´´)

- Šířka pláště maximální: 15´´

- Šířka pláště při odtlačení patky: 340 mm

- Rychlosti otáčení stolu: 7 a 14 otáček/min.

- Montážní/demontážní kroutící moment: 1100 Nm

- Síla při odtlačování patky z disku: 2500 kg

- Hlučnost: max. 70 dB

- Rozměry: 760 x 950 x 2040 mm (š x h x v)

- Hmotnost stroje s helperem: 350 kg

- Elektrický příkon: 0,7 - 0,9 kW

- Proudová soustava: 3NPE 400VAC, 50Hz

- Proudové jištění (jistič): 10 A

- Použitý tlakový vzduch: 8 - 10 bar (0,8 - 1 MPa)

Potřebujete více informací o výstavě? Kontaktujte nás.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.