TRANSPORTEXPO

9-11 / 11 / 2017 PVA EXPO PRAHA

I. Status ankety

Anketu pořádá Agentura M-S-P, pořadatel veletrhu Transport Expo, s cílem podpořit a ocenit novinky mezi vozy kategorie užitkové vozy do 3,5 tuny celkové hmotnosti v daném roce. Anketu podle stanovených pravidel hodnotí porota složená z vybraných odborných motoristických novinářů a dalších nezávislých odborníků. Na základě hlasování porotců je zvolen vůz, který v daném roce nejvíce odpovídá kritériím ankety.

 

II. Porota

Porota je nezávislý orgán složený v okamžiku jejího ustanovení pořadatelem ze zkušených odborných motoristických novinářů a dalších odborníků, kteří mají při své práci možnost seznámit se s nominovanými vozy, případně mají možnost aktivně se seznámit i s výrobou vozidel. Členové poroty jsou navrhováni na základě své kompetence.

 

III. Podmínky pro zařazení do ankety Nejpraktičtější užitkový vůz roku

Seznam vozidel, která splňující kritéria pro hodnocení ankety sestavuje pořadatel. Návrh nominací bude rozeslán porotcům, kteří budou mít možnost se k němu vyjádřit. Do ankety mohou být zařazena vozidla odpovídající dané kategorii, která jsou aktuální model na českém automobilovém trhu v daném roce. Volí se jeden vybraný model.

 

IV. Volební procedura

Porota bude volit ze seznamu navržených automobilů splňujících dané podmínky v jednom kole. Nominace vozů a účast je bezplatná. Každý hlasující má k dispozici celkem 10 bodů. Jednomu vozu je možné přidělit maximálně pět bodů. Hlasující musí přidělit všechny body a vždy jasně určí vítěze. Hlasovací lístek poté zašle pořadateli ankety.

 

V. Kritéria volby

Při posuzování jednotlivých kandidátů se hodnotí především tato hlediska: celková konstrukce a design, komfort, bezpečnost, funkčnost, hospodárnost, ovladatelnost, jízdní vlastnosti a chování na vozovce, výkon, funkčnost, plnění ekologických norem, cena, přičemž jedním z kritérií je value for money - hodnota získaná za vynaložené peníze.

 

VI. Vyhlášení výsledků

Výsledky ankety Nejpraktičtější užitkový vůz roku budou oficiálně oznámeny při příležitosti konání veletrhu TRANSPORT EXPO. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách www.transportexpo.cz a prostřednictvím dalších sdělovacích prostředků.

 

Nominované vozy

Upřesníme v září 2017.

 

NA VELETRHU TRANSPORT EXPO DOJDE K VYHLÁŠENÍ ANKETY

NEJPRAKTIČTĚJŠÍ UŽITKOVÝ VŮZ ROKU

Partner ankety

Potřebujete více informací o veletrhu? Kontaktujte nás.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.