TRANSPORTEXPO

9-11 / 11 / 2017 PVA EXPO PRAHA

NOVÝ NISSAN NAVARA ZVEDÁ LAŤKU STYLU A VÝKONU V SEGMENTU PICK-UPŮ

Nový Nissan Navara přináší pohodlí a zpracování, které se inspiruje segmentem crossoverů, a zároveň zachovává proslulé vlastnosti modelové řady Navara, kterými jsou odolnost, nosnost a vynikající schopnosti práce v terénu.

 

Nový Nissan Navara vyhrál prestižní mezinárodní anketu Pick-up roku 2016. Nová Navara čelila silné konkurenci modelů Mitsubishi L200 a Ford Ranger. Porota ocenila její skvělé jízdní vlastnosti na silnici i v terénu, silný výkon motoru i užitečné zatížení.

 

Nový Nissan Navara je dostupný ve ve verzích Chassis Cab, King Cab a Double Cab, první jmenovaná je základem pro instalaci rozličných nástaveb. K dispozici jsou čtyři úrovně výbavy konfigurované tak, aby vyhověly rozličným požadavkům zákazníků a poskytují mimořádně bohatou výbavu: Visia, Acenta, N-Connecta a Tekna. Všechny modely jsou vybaveny 7 airbagy, elektronickým brzdovým diferenciálem, elektricky ovládanými okny a obsahují také pomůcky pro jízdu v terénu, jako je asistent rozjezdu do kopce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verze King Cab s motorem dCi 160 o výkonu 120 kW startuje na ceně 529 174 Kč bez DPH. U nás mnohem populárnější a vyhledávanější verze  verze Double Cab je k dispozici od 593 802 Kč bez DPH. Výkonnější verze motoru dCi 190 s výkonem 140 kW je dostupná pouze s vyššími stupni výbavy a začíná na ceně 750 909 Kč bez DPH. Varianta dCi 190 je k dispozici také s  7stupňovou automatickou převodovkou.

 

Nissan navíc na model Navara, stejně jako na celou řadu lehkých užitkových vozů, poskytuje tovární záruku na dobu pěti let nebo ujetí 160 000 km.

Více informací o novém Nissanu Navara je k dispozici na www.nissan.cz

 

Potřebujete více informací o výstavě? Kontaktujte nás.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.